Dzielenie się doświadczeniami związanymi z kupowaniem tajskiej odzieży po cenach hurtowych

Szukasz tajskiej odzieży po cenach hurtowych? Ale nie wiesz, od czego zacząć hurtową sprzedaż tajskich ubrań? Trudność polega na tym, że sam nie mam doświadczenia, ale nie mogę znaleźć wskazówki. Dołącz do nas, aby od razu zapoznać się z tym artykułem i znaleźć rozwiązanie!

Gdzie znaleźć źródło hurtowej odzieży tajskiej?

W rzeczywistości, jeśli masz doświadczenie, nie będzie trudno znaleźć źródło importu tajskiej odzieży po cenach hurtowych. Oto kilka dobrze wybranych miejsc, z którymi możesz się skonsultować.

Hurtownia odzieży tajskiej

Możesz odwiedzić weekendowy targ Chatuchak lub sklepy w Pratunam. Są to lokalizacje, które dostarczają hurtową odzież na całym świecie. W tym Wietnam.

Targ jest otwarty od 8 do 19 i ma na sprzedaż ponad 15 000 stoisk z pełną gamą artykułów, w tym: dekoracje, kosmetyki, ubrania, … W przypadku, gdy nie znasz języka tajskiego i chcesz zatrudnić tłumacza. Powinieneś priorytetowo potraktować zatrudnianie wietnamskich studentów studiujących w Tajlandii za niską cenę, wynoszącą około 1000 bahtów dziennie.

Centrum handlowe

Bardziej zaawansowane, autentyczne tajskie ubrania w dobrych cenach można znaleźć w centrach handlowych w Bangkoku takich jak: Gaysorn, Platinum, MBK, Siam Paragon, …
Zanim odwiedzisz te centra, poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się o terminach wyprzedaży. Zazwyczaj w czerwcu tego roku centra rozpoczynają duży program sprzedaży, aby polować na dobre ceny.

Doświadczenie w tajskiej hurtowej odzieży

Aby preferować tajską odzież hurtową, należy zwrócić uwagę na następujące uwagi:
Zarezerwuj tanie loty i zdecyduj się na zakup biletów w obie strony bezpośrednio z Hanoi lub Ho Chi Minh City do Bangkoku (Tajlandia).
Zarezerwuj hotele pod wieloma renomowanymi nazwami, takimi jak Agoda.com, Bangkok.com, … za pomocą międzynarodowej karty debetowej lub kredytowej.
Przed wymianą pieniędzy w Bath Thai zapytaj o kurs wymiany. Jednocześnie nie należy przynosić więcej niż 5000 $ w gotówce gdyż ciężko będzie dotrzymać odprawy celnej.

Dlatego doświadczenie związane z kupowaniem tajskiej odzieży po cenach hurtowych nie jest tak skomplikowane, jak myślisz. Miejmy nadzieję, że powyższe udostępnienie pomoże Ci poczuć się pewnie i zdobyć większą wiedzę na temat tajskiej sprzedaży odzieży w nadchodzącym czasie.

Comments are Disabled